Ola + Krzysiu – fotografia ślubna Katowice

W poprzednim wpisie była ich sesja narzeczeńska, teraz przyszedł czas na ich ślub.

Przygotowania do ślubu

To, że Ola i Krzysiek będą świetnie przygotowani do tego dnia wiedziałem już po ich poznaniu. Zadbali o każdy szczegół. Uśmiechnięci i co najważniejsze niezbyt zestresowani całą sytuacją – tak jakby to był zwyczajny dzień, a nie ten najważniejszy w ich życiach. Jednak to nie oni byli największymi gwiazdami w trakcie przygotowań, bo całe show skradł ich kot! W pomieszczeniu, w którym Ola miała robiony makijaż i fryzurę na ścianie wisiało zdjęcie wydrukowane w dużym formacie z wcześniej wspominanej już sesji narzeczeńskiej, co niezmiernie mnie ucieszyło.

Ceremonia w kościele

Kościół, w którym odbywała się ceremonia zaślubin Oli i Krzyśka osobiście mnie zauroczył. Światło, które wpadało przez duże, kolorowe witraże przepięknie rozświetlało całe pomieszczenie. Duża zasługa w tym, że tego dnia była wspaniała pogoda, ale pewnie i w pochmurne dni jest tam bardzo kolorowo.

Zabawa – Calvados Katowice

Impreza dla gości odbyła się w restauracji Calvados w Katowicach. Sala weselna dla średniej liczby gości, w roku 2020 poprzez wprowadzone restrykcje idealnie spełniła swoje zadanie. Całą zabawę poprowadzili już wcześniej mi znani Aneta i Łukasz z Art Silesia. Oprócz oprawy muzycznej imprez prowadzą także studio tańca, dlatego wiedziałem, że Ola i Krzysiu będą świetnie przygotowani do pierwszego, jak i kolejnych tańców. Dodatkową atrakcją dla gości był występ barmana Krzysztofa Drabika – wielokrotnego mistrza Polski, mistrza Europy, rekordzisty świata i uczestnika programu telewizyjnego „Mam talent”.

Wspominałem już o sesji narzeczeńskiej? 😛
Wiem, że strasznie się powtarzam w tym temacie, ale te zdjęcia widywałem co chwilę w tym dniu – młodzi dostali w prezencie plakat stylizowany jakby był z jakiegoś filmu, zaś rodzicom podczas podziękowań Ola i Krzysiek wręczyli tablety z wgranymi już zdjęciami z tamtej sesji. Fajnie, że ludzie potrafią w tak kreatywny sposób wykorzystywać efekty mojej pracy.

Suknia: Tom Sebastien tomsebastien.com
Makijaż: Sylwia Woszczek sylwiawoszczek.pl
Fryzura: Kamila Białas fb.com/kamila.bialas.hairstylist
Oprawa muzyczna: Art Silesia taniec-silesia.pl
Drinki i pokaz barmański: Krzysztof Drabik speedbar.pl
Sala weselna: Calvados Katowice calvados.katowice.pl
Film z tego wesela wykonali: Pfcamera fb.com/filmowaniepfcamera

fotografia_slubna_slask
Poprzednie Ola + Krzysiu - sesja narzeczeńska Bytom
Następne Ola + Krzysiu - plener ślubny Opactwo Cystersów w Lubiążu
fotografia_slubna_slask

Jeden komentarz

Zostaw komentarz

Blokada