Poznajmy się

O mnie

Dzięki dwóm moim znajomym zaraziłem się fotografią jakieś 14 lat temu. Po narodzinach mojego syna aparat stał się nieodłączną częścią każdego dnia, aby jak najlepiej udokumentować jego lata życia.

"Bo rodzina jest najważniejsza"

Chyba większość z Was spotkała się z „kolejnością” prowadzenia swojego życia. Najpierw szkoła/studia, praca, później etap zakładania rodziny. Jedni trzymają się ściśle założonych zasad, inni znów – jak ja – wybrali nieco odmienną drogę. Pozwolę sobie użyć sformułowania, że dosyć szybko starałem się być dorosły. Nie będę rozpisywał swojej biografii, ale dzięki kilku czynnikom mam tę swoją własną – cudowną rodzinę. Moja pasja jaką jest fotografia pozwoliła mi być „częścią” ludzi, których spotykam. Robię ludziom portrety, tworzę fotorelacje z ich ślubów, uwieczniam chwile, gdy ich potomstwo jest noszone jeszcze pod sercem matki. Bywa, że poznaję tego najmłodszego członka rodziny, tworząc przy okazji wspólną pamiątkę na długie lata. Chronologia u ludzi bywa różna, niemniej jednak uważam, że każdy z etapów warto rejestrować za pomocą aparatu, aby móc po latach wracać do tych pięknych chwil. Wychowanie mojego syna utwierdziło mnie w przekonaniu, że najlepszym lekarstwem na zatrzymanie czasu jest kadr aparatu fotograficznego.

Pisząc o mnie, nie mogę oczywiście nie wspomnieć o nas – czyli o sobie i mojej partnerce. Napędza mnie wieloma pomysłami. Wielu mogło się już o tym przekonać. To wszystko abyście mogli zatrzymać najpiękniejsze momenty swojego życia, aby po latach można było z uśmiechem lub wzruszeniem wrócić pamięcią do tych cudownych chwil. Robię to też dzięki mojemu synowi i dla Niego, bo dla mnie rodzina jest najważniejsza.

Przeczytaj opinie o mojej pracy:

Rafał Makieła fotografRafał Makieła fotograf

Fotografia ślubna

Moja pasja

Fotografią ślubną zajmuję się już ponad 10 lat. Przez ten czas mogłem stworzyć wiele przepięknych historii, czy to w formie reportażu z dnia ślubu, czy też pleneru po ślubie. Zwiedziłem w tym czasie niejeden zakątek Polski, jak i Europy wspólnie ciesząc się i przeżywając szczęście jakie towarzyszy Młodej Parze w tych ważnych dla nich chwilach. Pozwól, że potowarzyszę i Tobie w tych cudownych momentach.

Blokada